قربانی جدید آزار جنسی

بازیگر پزشک دهکده هم قربانی آزار جنسی شده است

 

جین سیمور بازیگر سرشناس سریال دکتر دهکده که در ایران طرفداران بسیار زیادی پیدا کرد، از اذیت جنسی علیه خود سخن گفت. جین سیمور بازیگری که در ایران برای بازی در سریال “دکتر دهکده” چهره شناخته شده اي هست در مصاحبه با برنامه “سانرایز” اعلام کرد که در نخست وارد شدن به دنیای بازیگری از جانب یکی از قدرتمندترین تهیه کنندگان هالیوود مورد اذیت جنسی قرار گرفته هست.

او در این خصوص گفت;”خیلی با خودم کلنجار رفتم که درمورد این حادثه گفتگو کنم یا نه و به این نتیجه رسیدم که حالا گفتگو کردن از آن خیلی اهمیت دارد.”به قول سیمور یکی از تهیه کنندگان نیرومند آن روزهای هالیوود به او توصیه بازی در یکی از آثارش را ارائه کرده و در قبال اینکار وی را مورد اذیت جنسی قرار داده بود.

هنگامی که سیمور پایداری می‌کند و در برابر او می‌ایستد با تهدید روبه رو میشود.بازیگر “دکتر دهکده” در این خصوص گفت;”او فرد قدرتمندی بود. در واقع او برای یکسال تمام مانع فعالیت من در عرصه بازیگری شد. این موضوع حتی مرا به سمت کنار گذاشتن بازیگری پیش برد.”

جین سیمور «متولد ۱۵ فوریه ۱۹۵۱» بازیگر انگلیسی هست.پدر او جان بنجامین فرنکِنبرگ متخصص زایمان و جزو یهودی هاي انگلستان بود که ریشه لهستانی داشت و مادرش میک پرستار و متولد هلند بود که در زمان جنگ جهانی دوم اسیر جنگی بود

اسم وی در زمان تولد جویس پنلوپه ویلهلمینا فرنکنبرگ بود. او در سن ۱۷ سالگی اسم هنری جین سیمور را برای خود برگزید که اسم همسر هنری هشتم سلطان انگلستان در قرن شانزدهم بود

 

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!